www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest środa 12 Sierpnia 2020. Imieniny obchodzi Klara, Lech, Julian


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Wycieczka klasy 5c i 5d do Miejskiej Bibliotece Publicznej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
02.12.2019.

Wizyta piątoklasistów w nowym budynku biblioteki

Dnia 29 listopada uczniowie klas: 5c i 5d wraz z opiekunami: Panią Anną Zając, Panią Izabelą Pietras i Panem Dariuszem Dudkiem zwiedzali nowy budynek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu przy ulicy Kusocińskiego. Uczniowie mogli zobaczyć nowe wnętrza biblioteki, w których znajdują się m.in. wypożyczalnia dla dorosłych, wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży, czytelnia, nowoczesna sala audiowizualna oraz przestrzeń wystawiennicza. Pracownicy biblioteki przedstawili uczniom pełną ofertę i zachęcili do korzystania z zasobów wypożyczalni i czytelni. Nasi uczniowie z zachwytem przeglądali pełne półki, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie od komiksów i poradników, przez albumy o sporcie, aż do wielotomowych książek fantastycznych.

Zmieniony ( 16.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »