Dzisiaj jest poniedziałek 27 Styczenia 2020. Imieniny obchodzi Angela, Jan, Przybysaw

Wycieczka klasy 5c i 5d do Miejskiej Bibliotece Publicznej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
02.12.2019.

Wizyta piątoklasistów w nowym budynku biblioteki

Dnia 29 listopada uczniowie klas: 5c i 5d wraz z opiekunami: Panią Anną Zając, Panią Izabelą Pietras i Panem Dariuszem Dudkiem zwiedzali nowy budynek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu przy ulicy Kusocińskiego. Uczniowie mogli zobaczyć nowe wnętrza biblioteki, w których znajdują się m.in. wypożyczalnia dla dorosłych, wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży, czytelnia, nowoczesna sala audiowizualna oraz przestrzeń wystawiennicza. Pracownicy biblioteki przedstawili uczniom pełną ofertę i zachęcili do korzystania z zasobów wypożyczalni i czytelni. Nasi uczniowie z zachwytem przeglądali pełne półki, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie od komiksów i poradników, przez albumy o sporcie, aż do wielotomowych książek fantastycznych.

Zmieniony ( 16.12.2019. )