www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest sobota 19 Września 2020. Imieniny obchodzi Konstancja, January


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Bezplatne posilki Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
04.09.2020.

Bezpłatne posiłki dla dzieci, stypendium szkolne, zasiłek szkolny.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Rodzice uczniów naszej Szkoły, mogą skorzystać w roku szkolnym 2020/2021 z następujących form pomocy  - bezpłatnych posiłków dla dzieci, stypendium szkolnego, zasiłku szkolnego. Druki wniosków można pobrać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mielcu lub na stronie internetowej Ośrodka w zakładce: Druki do pobrania.  Szczegółowe informacje  oraz kryteria przyznawania pomocy udzielane są pod numerami telefonów 17 787 56 00, 17 787 57 52  lub w siedzibie MOPS-u w Mielcu, gdzie należy składać wnioski w terminie do dnia 15 września br.

Dyrektor Szkoły

Zmieniony ( 06.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »