www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest poniedziałek 16 Lipca 2018. Imieniny obchodzi Maria, Stefan, Eustachy


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Pierwszy Dzień Wiosny
Redaktor: Administrator   
28.03.2018.

Pierwszy Dzień Wiosny

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Kojarzy nam się z rozkwitającą przyrodą, ze słonecznym oddechem wiatru, z pierwszymi zielonymi pąkami pojawiającymi się na nagich gałęziach . Oto na naszych oczach budzi się do życia cały otaczający nas świat. Wspólne obchody I Dnia Wiosny na stałe wpisały się w kalendarz imprez i uroczystości naszej szkoły. W dniu 21 marca tradycyjnie, jak co roku w naszej placówce  obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny, czyli pożegnanie zimy. Dzień ten był pełen atrakcji i rozpoczął się od obejrzenia przedstawienia pt. „Witaj Wiosno”.  Przedstawienie przygotowali uczniowie klas III a i III e  pod kierunkiem pań Ewy Kusek i Bożeny Mielczarek. Mogliśmy podziwiać umiejętności taneczne i sceniczne naszych uczniów. Wszyscy przygotowali się wzorowo i ujawniali swoje (często ukryte) talenty. Niektórzy uczniowie ciekawie i barwnie się przebrali.

Kolejnym punktem obchodów Pierwszego Dnia Wiosny były zabawy i konkursy przeprowadzone w klasach przez wychowawców.

 

 

Zmieniony ( 11.04.2018. )
 
Życzenia Wielkanocne 2018
Redaktor: Administrator   
28.03.2018.
 
 

tego życzy

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 9
z oddziałami Mistrzostwa Sportowego
w Mielcu

 
Zmieniony ( 28.03.2018. )
 
Cyberprzemoc - edukacja prawna
Redaktor: Administrator   
22.03.2018.

Bezpieczeństwo w sieci

W ramach działań profilaktycznych szkoły pod nazwą BEZPIECZEŃSTWO UCZNIÓW W SIECI   6 i 7 marca odbyły się spotkania z policjantkami KPP w Mielcu.

W  spotkaniach pt. ,,Cyberprzemoc - edukacja prawna” wzięli udział uczniowie z kl. IV-VII. Podczas zajęć dowiedzieli się, co to jest cyberprzemoc, jakie są jej rodzaje, konsekwencje jej stosowania oraz jak się przed nią ustrzec. Panie policjantki zaprezentowały ciekawa filmy profilaktyczne, które bardzo obrazowo pokazywały przypadki cyberprzemocy i jej skutki.

 

Zdobyta wiedza na pewno pomoże wszystkim uczniom w bardziej odpowiedzialny sposób korzystać z portali społecznościowych, Internetu czy telefonu komórkowego.

Cała galeria dostępna jest tutaj:

Zmieniony ( 27.03.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 22 - 28 z 410