Jasełka w SP9

16 i 17 grudnia br. wspólnota uczniów i nauczycieli, a także dzieci z oddziału przedszkolnego, uczestniczyła w jasełkach, które w tym roku przygotowały dzieci z klasy II b pod opieką p. Urszuli Juras oraz. s. Dominiki Jasińskiej.

Soliści: Melania Wójtowicz, Krzyszof Pietruszka oraz Aleksandra Zając, uczniowie p. Zofii Niećko, oprawą muzyczną pięknie dopełnili atmosferę tegorocznych jasełek, podczas których można też było oczywiście włączyć się w śpiew kolęd i ulubionych pastorałek, wszak „Gdy Pan Jezus się narodził w szopce w Betlejem, wielka gwiazd oświetliła swoim blaskiem ziemię”…

Złożyliśmy też sobie nawzajem życzenia, by Boże błogosławieństwo oraz ludzka życzliwość towarzyszyły naszym rodzinom w Nowym Roku 2022. Dziękujemy wszystkim aktorom, widzom, nauczycielom oraz rodzicom za serce i zaangażowanie w przygotowanie naszego świątecznego spotkania. Jesteście wielcy!

Opracowała s.Dominika Jasińska

Skip to content